Schránka důvery

INFORMACE OD POLICIE ČR

08.04.2019 11:04

Vážení rodiče,

dne 7.4.2019 v podvečerních hodinách lákal v Kolovratech muž (běloch, hnědé vlasy, modré oči, oholený) s černým autem a v černém oblečení, typ vozidla bohužel nevíme, dítě do svého vozu. Jako důvod použil následují smyšlenou historku, že maminka dítěte je v nemocnici, že jej za maminkou odveze a že má v autě i bonbony, které mu dá.

Žádám Vás tímto o seznámení vašich dětí, aby si dávaly pozor při odchodu ze školy a i při hraní na veřejných hřištích. V případě, že budou takovým mužem kontaktovány, aby utekly za nejbližší důvěryhodnou dospělou osobu a požádaly o zavolání policie na místo. V žádném případě do vozidla nenastupovat a s mužem nekomunikovat!!! Když by si náhodou všimly značky a typu vozidla, bude to velké plus.

Originální zdroj zde

Vystoupení Základní školy Praha Petrovice - 100. výročí vzniku Československa

Video k přehrání - YouTube

Video ke stažení

Odkaz, návod a přehrávač neleznete zde

EU - Výzva č. 20

Projekt

Modernizace specializovaných učeben v Základní škole Praha – Petrovice je spolufinancován Evropskou unií.

Celková výše podpory činí 1.939.499,10 Kč.

Více info zde

Petrovice se vzdělávají

Od 1.9.2017 – 31.8.2019 je naše instituce realizátorem projektu „Petrovice se vzdělávají“ s registračním číslem CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_023/0006195, který je spolufinancován Evropskou unií. Projekt je zaměřen na osobnostně profesní rozvoj pedagogů.

Celková výše podpory činí 941.044,- Kč.

Zobrazit plakát PDF

Na webové stránky byl přidán odkaz na elektronickou žákovskou knížku

Přístup naleznete zde nebo kliknutím na odkaz z ostatních stránek na pravé straně našich stránek pod ikonou:

Bakalari - Elektronicka žákovská knížka